Opakowania dla przemysłu


Folie termokurczliwe poliolefiny i PVC

Folie termokurczliwe poliolefinowe w wersjach trzy i pięcio warstwowych o wysokiej przeźroczystości do zastosowania w urządzeniach ręcznych (kloszowych) lub do zastosowania do maszyn półautomatycznych i automatach. Folie te również dostępne są z nadrukiem do 3 kolorów. Również w naszej ofercie znajdują się urządzenia pakujące włoskiej firmy Smipack.

Worki z folii PP, LDPE, HDPE

Worki z folii PP oferujemy w różnego typu konfiguracjach: z taśmą do zamykania, z euro zawieszką, do zamykania w zgrzewarkach, dodatkowo oferujemy folię PP w formie taśmy, półrękawów do pakowania na maszynach półautomatycznych i automatycznych.

Folia stretch

Zajmujemy się konfekcjonowaniem folii, co pozwala uelastycznić nasza ofertę w tej grupie produktów. Wyspecjalizowaliśmy się w cięciu folii na wąskie rolki typu mini rap, na tulejach fi 38mm i fi 50mm w szerokościach folii 10cm do 25cm. Folie cięte wykorzystywane do owijania produktów długich w aplikacji ręcznej i maszynowej poprzez owijarki poziome. Folie cięte wykorzystywane są również do wstępnego zabezpieczenia ładunku do transportu wewnątrz magazynowego.

Taśmy spinające PP

Taśmy do zabezpieczenia ładunków w zastosowaniu w firmach wysyłkowych, w przemyśle poligraficznym, drzewnym i budowlanym. Wszędzie tam gdzie folia stretch nie spełnia oczekiwań w zabezpieczeniu ładunku. Szerokość taśmy w zakresie od 5mm do 19mm i w grubości 0,4 do 0,9mm. Taśmy mogą być spinane blaszkami i zapinkami drucianymi oraz zgrzewane przez zgrzewarki ręczne lub automatyczne. Urządzenia i akcesoria to zastosowania taśm PP również dostępne w naszej ofercie.

Taśmy pakowe

Oferujemy taśmy na podkładach klejowych akryl, kauczuk syntetyczny i naturalny. Szerokość taśm od 9mm do 96mm do aplikacji ręcznej i maszynowej. Również dla wymagających klientów taśmy do zastosowania w temp. -21ºC.

Taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem

Doskonały nośnik reklamy i jednocześnie zabezpieczenie ładunku przed niekontrolowanym otwarciem, oferujemy nadruk do 8 kolorów.

Folie pęcherzykowe i pianki polietylenowe

Występuje w wersjach 2 i 3 warstwowych w szerokościach od 40cm do 180cm w nawoju 100m. Pianka polietylenowa w grubości od 2mm do 8mm.

Kątownik tekturowy

Szeroka gama kątowników w szerokościach ramion od 25mm do 100mm, równoramienne lub o różnych szerokościach ramion, w grubościach od 1,5mm do 10mm, w długościach do 3m.

Folia termokurczliwa PE

Folia wykonana w wersjach jedno i wielowarstwowej, w taśmie, półrękawie lub rękawie, z możliwością nadruku, stosuje się wszędzie tam gdzie produkt z uwagi na swą wagę lub specyfikę nie może być zapakowany w folię termokurczliwą PVC lub poliolefinę.

Przekładki foliowe, wkłady do kartonów i pojemników

Wykonane z tworzywa PE i HDPE bezbarwne lub barwione na kolor według oczekiwań klienta, mogą być konfekcjonowane na rolce. Poszukują Państwo innego rodzaju opakowań? Zapraszamy do działu Opakowania dla przetwórstwa lub o kontakt z nami.