O firmie

Firma NANOPAK jest polską firmą zajmującą się zaopatrzeniem firm produkcyjnych, handlowych oraz usługowych w produkty związane z pakowaniem. Zakres działalności obejmuje szeroki wachlarz aktywności: produkcję, sprzedaż hurtową oraz B2B. Spółka NANOPAK opiera się na wieloletnim doświadczeniu kadry zarządzającej oraz na nowoczesnych rozwiązaniach w dziedzinie pakowania.

Zajmujemy się także doradztwem i wdrażaniem nowych technologii co pozwala na osiąganie wymiernych oszczędności dla naszych partnerów handlowych.
Ofertę tworzą wysokiej jakości produkty od wybranych i sprawdzonych dostawców.

Całość asortymentu dobrana została zgodnie z maksymą "wysoka jakość w konkurencyjnej cenie". Niewątpliwie na specjalną uwagę zasługują takie kluczowe elementy jak: sprawna logistyka oraz partnerskie i elastyczne relacje w kontaktach z naszymi klientami na terenie Polski oraz krajów ościennych.

Zapraszamy do współpracy.

Jeżeli prowadzisz firmę zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą handlową podczas spotkania z naszym przedstawicielem handlowym.
Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel każdej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

~Peter Drucker