Opakowania dla przetwórstwa


Folia PVC

Wysoce rozciągliwa folia PVC, z przeznaczeniem pakowania art. spożywczych. Idealnie sprawdza się przy świeżych warzywach i owocach, pakowanych na tackach np. pieczarki, jabłka, jaki i owijane w całości np. brokuły, kapusta pekińska. Z uwagi na właściwości paro przepuszczalności produkty pozostają długo świeże. Folia występuje w rolkach do aplikacji ręcznej jak i maszynowej a jej właściwości w praktycznym zastosowaniu potwierdzają najbardziej wymagający klienci. Folia również jest dostępna z dodatkową mikroperforacją.

Folia i worki barierowe PA/PE

Folie do pakowania w próżni lub w atmosferze modyfikowanej, w wersji worków lub taśmy do maszyn pakujących. Folie występują w grubościach od 45mµ do 300mµ. Dostępne są również z nadrukiem.

Kątowniki tekturowe

Gama kątowników w szerokościach ramion od 25mm do 100mm, równoramienne lub o różnych szerokościach ramion, w grubościach od 1,5mm do 10mm, w długościach do 3m. Dodatkowo dla bardzo wymagających klientów przechowujących produkty w chłodniach oferujemy kątowniki powlekane, odporne na długotrwałe oddziaływanie wilgoci.

Worki PE perforowane

Worki do pakowania warzyw, perforacja pozwala na swobodny przepływ powietrza, wydłużając czas przechowywania.

Pojemniki i szalki z PP, PS, EPS, PET

Szeroki asortyment pojemników z tworzyw sztucznych znajduje zastosowanie od małych produkcji konfekcjonujących ręcznie po duże zakładu produkcyjne. Występują w wersjach z przykrywkami, z brzegami przeznaczonymi do zgrzewania z wieczkiem foliowym lub wersje do zawijanie folią PVC. Pojemniki i szalki występują w wersjach pełnych, perforowanych i z wkładkami absorpcyjnymi.